• Головна
  • Начальник міліції Полтави: «В місті має бути порядок. Для цього ми прикладемо максимум зусиль!»
15:41, 11 квітня 2013 р.

Начальник міліції Полтави: «В місті має бути порядок. Для цього ми прикладемо максимум зусиль!»

В Полтавському міському управлінні міліції відбулася перша прес-конференція новопризначеного керівника підрозділу - підполковника міліція Геннадія Івановича Бендрика, який до цього працював на посаді заступника начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС.

Геннадій Іванович розпочав свою доповідь з короткої інформації про себе, а також повідомив про перспективи роботи міської міліції в майбутньому.

«Колектив Полтавського міського управління міліції вміє працювати на результат, має гарний потенціал, створені прекрасні умови, а тому я маю надію, що поставлені перед нами завдання керівництвом Міністерства внутрішніх справ, обласним управлінням міліції будуть виконуватися на високому рівні, - сказав Геннадій Бендрик. - Сьогодні ми беремо курс на розкриття резонансних кримінальних правопорушень, злочинів минулих років, боротьбу з незаконним обігом наркотиків, посилення боротьби з корупцією, хабарництвом, розкраданням державних коштів, стихійною торгівлею тощо. Велика увага буде приділятися профілактиці вуличної злочинності, адже зараз весна і ми очікуємо сплеск крадіжок та грабежів на вулиці. Для попередження цього явища ми вже розробили план робочих заходів, згідно якого будуть виставлені додаткові патрулі в мікрорайонах та центральній частині міста.»

Щодо організації роботи відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків міста Полтава, в якому донедавна відбулися кадрові зміни, Геннадій Іванович розповів, що наразі відбувається оновлення відділу, проводиться ретельний підбір кадрів і до 20-го квітня цей процес має закінчитися і відділ запрацює на повну потужність.

«У мене свій підхід до організації роботи в даному відділі, я приділятиму велику увагу їх показникам та якості виконаних завдань!» - запевнив Геннадій Іванович.

Також Геннадій Бендрик поінформував журналістів щодо боротьби з гральним бізнесом. «Якщо у громадян є інформація щодо роботи гральних автоматів в нашому місті, я готовий негайно відреагувати на таке повідомлення, перевірити та вжити необхідні заходи кримінального характеру, - сказав керівник міської міліції, - зараз ми працюємо над кількома фактами, вже відкриті кримінальні провадження, після виконання всіх необхідних процедур ми обов’язкового поінформуємо громадськість про пророблену роботу».

Окремо на прес-конференції присутні обговорили питання організації роботи батальйону патрульної служби міліції. Зокрема журналістів цікавив підбір кадрів та виховна робота з патрульними міліціонерами. Геннадій Іванович повідомив, що особисто бере участь в інструктажі патрульно-постових нарядів, на якому обов’язково наголошує на дотриманні дисципліни та законності особовим складом, нагадує про етику під час спілкування з громадянами тощо. Також щочетверга з особовим складом міліції міста Полтава проводяться службові заняття, на яких обговорюється питання службової дисципліни.

«Зараз основний акцент робиться на дотриманні прав людини, - підкреслив Геннадій Бендрик, - у спілкуванні на вулиці, в стінах міської міліції кожен працівник повинен поводитися тактовно, ввічливо та професійно. На кожну із заяв громадян про недотримання таких принципів міліціонерами Полтави я буду реагувати адекватно та справедливо!»

Підсумовуючи сказане, Геннадій Бендрик запевнив, що в місті Полтава має бути порядок, полтавці повинні почуватися захищеними, а наше місто повинно процвітати – для цього міська міліція прикладатиме максимум зусиль!

 

Оголошення
live comments feed...