• Головна
  • 109 мікрорайон Полтави – з опаленням
17:30, 10 лютого 2021 р.
Надійне джерело

109 мікрорайон Полтави – з опаленням

109 мікрорайон Полтави – з опаленням

Нарешті у Полтаві за Квітучій, 6 встановили новий котел, який зможе забезпечити теплом всі багатоповерхівки. Про це повідомили під час прес конференції голова Полтавської ОДА та заступник голови Полтавської облради. Докладно про все – матеріалі наших колег з телеканалу «Центральний»

Нагадаємо, питання опалення 109 мікрорайону було проблемним.

Через заборгованість ТОВ «Полтаватепло» за теплову енергію, надану «Полтаватеплоенерго», гостро стало питання — чи залишаться із теплом у своїх оселях мешканці 109-го мікрорайону. Виходом із цієї ситуації був або терміновий перехід ТОВ «Полтаватепло» на генерацію необхідної теплової енергії на своєму обладнанні, або дотримання умов укладеної угоди про теплопостачання із «Полтаватеплоенерго».

В листопаді люди, які проживають за адресами провулок Заячий, 10а і 10б скаржилися на низькі температури в квартирах. Після отриманої інформації від керівництва про новий котел ми перевірили інформацію, дізнавшись у людей. Наразі нарікань на холод в оселях немає.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Зараз там проблем з опаленням немає. Це є певний результат. Дійсно, було вчасно проінформовано у тому числі й ОДА про ризики початку опалювального сезону саме в цьому мікрорайоні. Нами було створено спільно робочу групу із керівництвом турбомеханічного заводу, «Полтаватеплоенерго», із акціонерним товариством «Полтавагаз».

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської облради

- Створено підприємство, є фінансове забезпечення, є котельня, туди купили новий котел. Зараз буде проєкт і проєктне рішення про реконструкцію цієї діючої котельні. Тобто, немає необхідності проводити реконструкцію котельні Квітучої. Є підприємство, стабільно функціонує, є всі потужності і всі можливості міській владі опалювати 109-ий мікрорайон. Там абсолютно не тимчасова історія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опалення #мікрорайон #багатоповерхівки
Оголошення
live comments feed...