• Головна
  • В обласній раді вирішили подальшу долю «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей»
11:30, 10 лютого 2021 р.
Надійне джерело

В обласній раді вирішили подальшу долю «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей»

В обласній раді вирішили подальшу долю «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей»

Протягом кількох засідань в Полтавській обласній раді депутати вирішували долю «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей». Поштовхом для цього стали резонансні випадки насилля, які сталися у закладі.

Відтак стало зрозуміло, що Центр потребує негайних змін. Спершу було запропоновано усих вихованців перевести до Гадяча. Другий варіант передбачав лишити все у колишньому вигляді, але посилити нагляд за діяльністю. Зрештою, вчора учасники робочої комісії нарешті ухвалили спільне рішення: «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» і надалі існуватиме діяти у Полтаві, але з певними змінами.

Заступник голови обласної ради, голова робочої групи Олексій Чепурко коментує:

- У Гадячі буде центральний офіс. У Полтаві буде філіал. Відповідно – у Гадячі перебуватиме 40 дітей, а у Полтаві 20. Вихованці потраплятимуть спершу в Полтаву. Їх обстежуватимуть медики, дітям надаватимуть статус, а після того їх переміщуватимуть до Гадяча. Окрім того, будуть покращені умови. Всі працівники закладів пройдуть сувору атестацію – і тільки тоді ми вирішимо, чи працюватимуть вони надалі.

Окрім того, питання реорганізації Центру винесуть нас сесію обласної ради. Але до цього питання знову вивчатимуть на профільних комісіях. Адже, як виявилося, у центрі було багато порушень: недоукомплектовані документи, безлад у організації харчування. Дехто з педагогів працював у штаті без профільної освіти. Навели під час засідань абсолютно бурливі факти: до штату зарахували людину, котра пропрацювавши місяць, отримала одразу премію в розмірі 50% до окладу, але при цьому… на роботу не ходила. Інший працівник таким же чином « числився» у штаті аж протягом дванадцяти років. У Центрі перебували іноземці без документів дорослого віку -19 ти до 21 річний. І проживали вони поруч з трирічними малюками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр реабілітації #діти #реконструкція
Оголошення
live comments feed...