• Головна
  • В театральному проекті «Зоряний шлях» візьмуть участь колективи з 12 країн світу
13:31, 11 квітня 2013 р.

В театральному проекті «Зоряний шлях» візьмуть участь колективи з 12 країн світу

Відбулось перше засідання оргкомітету з нагоди проведення у Полтаві 14 – 18 травня І Міжнародного театрального проекту „Зоряний шлях”.

Організацією заходу такого рівня на теренах області займаються вперше.

За словами заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка, це стало можливим завдяки досягненням Полтавського обласного академічного театру ляльок, які він набув останнім часом.

«Наш театр ляльок напрацював багатий досвід. Тільки торік він побував на 5-ти міжнародних театральних фестивалях і конкурсах у різних країнах світу, і чи не скрізь здобував визнання», – сказав Пархоменко.

Ще одним кроком, який реалізують в області цим заходом, на думку Пархоменка, стане підтримка дошкілля, на важливості чого останнім часом наголошує Президент Янукович. Адже саме дитячий контингент є потенційним шанувальником названого театрального мистецтва.

„Символічним є і те, що такий масштабний проект ми започатковуємо у Рік дитячої творчості в Україні”, - сказав Валерій Пархоменко.

Як додала директор Полтавського обласного академічного театру ляльок Ірина Чернікова, фестиваль покликаний підтримати ще й талановиту молодь до 35 років:

«Це підтримка талановитої молоді – режисерів, акторів, драматургів сценографів”, – зазначила Чернікова.

До того ж, і маленького, і дорослого глядача в рамках фестивалю познайомлять з найкращими творами вітчизняних та іноземних театрів.

Нагадаємо, що заявки на участь у цьому проекті подали більше 20 театральних колективів, проте експертна рада відібрала із них 16 із 12 країн світу.

Як повідомив начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій, надалі очолюване ним управління разом з театром ляльок планують проводити заходи міжнародного рівня раз на два роки.

 

Оголошення
live comments feed...