• Головна
  • На Полтавщині встановили годинник на башті будівлі, де реєструють шлюби
14:00, 8 лютого 2021 р.
Надійне джерело

На Полтавщині встановили годинник на башті будівлі, де реєструють шлюби

На Полтавщині встановили годинник на башті будівлі, де реєструють шлюби

Таких в Україні не багато. Диканчани стверджують, що їхнє маленьке містечко стає схожим на європейське. Побувала там і знімальна група телеканалу « Центральний»

Десяту ранку відбивають куранти нового годинника на башті у Диканці. Колись там була автостанція. Потім приміщення реконструювали і переобладнали під відділ реєстрації актів цивільного стану.

Станіслав Муха, підприємець

- Така була радянська будівля із пласким бітумним дахом, який протікав із холодними вікнами. Зараз назріла потреба його модернізувати. І зробили це по-європейськи.

Оксана Фесенко, керуюча справами Диканської районної ради

- Дуже прекрасна ідея, яка нарешті втілилася у життя у цьому році. Депутати минулого скликання працювали над її втіленням у життя. Нарешті вона стала окрасою нашої Диканьки.

Диканська районна рада минулого скликання, розповідає Станіслав Муха, подала документи на конкурс проєктів розвитку територіальних громад. І їхню ідею підтримали.

Станіслав Муха, підприємець

- Здобули ми допомогу, виділено було з обласного бюджету 600 тисяч. І за сприяння тодішнього депутата обласної ради Петра Ворони було виділено ще 360 тисяч для встановлення конкретно годинника.

Місцеві мешканці переконують: навіть такий малесенький архітектурний штрих додав їхньому історично прославленому містечку ще й європейських обрисів.

Франц Янчевський, місцевий мешканець

- Як в Англії. Нормально. Відмінно. Дуже зручно. Буває, і мобільника забудеш, і годинника не маєш.

Орися, місцева мешканка

- Додав мальовничості і цій споруді, і Диканці. Дуже красиво. Як показує правильно годину, отак ідеш і правильно годину – ідеш і ніде глянути.

Анатолій, місцевий мешканець

- Зробили корисну справу. Це прикрашає Диканьку.

У годиннику можна періодично змінювати мелодії, пристосувати бій курантів під весільні церемонії. Врешті, використовувати будь-яке озвучення.

Станіслав Муха, підприємець

- Якщо це молодята виходитимуть із РАГСу, можна буде запустити марш Мендельсона. Можна будь-яке озвучення запустити, можна звернення до громадян. Взагалі, було б логічним, якби і Новий рік тут святкували під дзвонами під своїми мешканці Диканьки.

Керуюча справами районної ради каже: оновлювати й осучаснювати Диканьку планують і надалі.

Оксана Фесенко, керуюча справами Диканської районної ради

- Парк прекрасний, все воно довершено, гарно, але є над чим працювати і майбутній владі, і нам, жителям Диканьки, потрібно берегти те, що маємо, не бути недолугими, слідкувати, не смітити, слідкувати за екологією, за порядком. Я думаю, усі разом ми будемо створювати прекрасні умови для життя наших дітей.

Анатолій ВАСЕВИЧ, телеканал «Центральний»

 Читайте також: Як у Полтаві прибирають сніг

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#годинник #Полтавщина #туризм
Оголошення
live comments feed...