• Головна
  • Едуард Федосов доручив підлеглим активніше боротися із наркотичним лихом
11:35, 11 квітня 2013 р.

Едуард Федосов доручив підлеглим активніше боротися із наркотичним лихом

В період з 11 березня по 1 квітня 2013 року на території Полтавської області правоохоронці провели оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Батискаф».

Метою операції є протидія наркотизації населення, установлення і перекриття каналів витоку підконтрольних речовин у незаконний обіг.

Оперативниками була здійснена перевірка аптечних мереж, лікувальних закладів, комерційних структур і оптових баз. Також правоохоронці перевірили осіб, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за виготовлення чи розповсюдження наркотиків. План основних заходів ініційованих Міністерством внутрішніх справ на Полтавщині вийшов на фінішну пряму і дав свої результати.

Як повідомив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Полтавській області Сергій Кравченко, на території області зареєстровано 202 суб’єкти легального обігу, з них 142 медичних заклади, 1 аптечний оптовий склад, 30 аптек та їх підрозділів, 20 закладів ветеринарної медицини, 9 закладів ЗПТ.

«Під час перевірок, працівниками підрозділів БНОН області було виявлено та зареєстровано 13 кримінальних правопорушень у сфері легального обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів», – повідомив Сергій Кравченко.

Проте, 9 квітня, проводячи нараду з підлеглими, начальник Управління міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області Едуард Федосов висловив невдоволення ефективністю роботи окремих міськрайорганів міліції Полтавщини щодо протидії наркозлочинам на територіях обслуговування.

У зв’язку з цим, Генерал доручив керівникам підрозділів продовжити активну протидію наркотизації суспільства на теренах Полтавщини.

Едуард Вікторович глибоко переконаний, що подальша системна і невпинна антинаркотична кампанія буде ще конструктивнішою і принесе свої позитивні результати.

 

Оголошення
live comments feed...