• Головна
  • Кухар Таїсія Козленко найкраще годує вихованців кременчуцької колонії
10:13, 11 квітня 2013 р.

Кухар Таїсія Козленко найкраще годує вихованців кременчуцької колонії

В Кременчуцькій виховній колонії відбувся конкурс на кращого кухаря

У Кременчуцькій виховної колонії відбувся конкурс на кращого кухаря установи. В конкурсі взяли участь кухарі виховного закладу.

— Крім високої якості освіти ми забезпечуємо наших вихованців харчуванням належної якості. Адже що може бути головнішим за здоров’я? А смачна і якісна їжа — це запорука здоров’я, — підкреслив начальник виховної установи Юрій Величко.

Конкурс складався із теоретичної та практичної частини, повідомили у прес-службі Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Головним критерієм оцінки конкурсантів стали естетичні та смакові якості приготовлених страв. А конкурсанти представляли страви в трьох категоріях: український борщ, друга страва та салат. Журі оцінювало страви не тільки на смак. Зважали також на дотримання правил технології приготування, оригінальність оформлення, організацію робочого місця, санітарію.

Дегустація страв тривала більше 2-х годин. Найкращою журі визнало кухаря Таїсію Козленко. Учасники конкурсу були нагороджені цінними подарунками.

Оголошення
live comments feed...