• Головна
  • Нехай «АТБ» допомагає! Найбільша торговельна мережа країни щорічно створює 5–7 тисяч нових робочих місць
Новини компаній
16:44, 5 лютого 2021 р.

Нехай «АТБ» допомагає! Найбільша торговельна мережа країни щорічно створює 5–7 тисяч нових робочих місць

Новини компаній

Як показало дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua, в 2019–2020 роках компанія «АТБ» посіла лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу у великій команді лідера вітчизняного ритейлу вважають привабливою багато здобувачів вакансій. За довгі роки діяльності компанія створила собі бездоганну репутацію надійного роботодавця, у тому числі й у нашій Полтавській області. Переваги працевлаштування в «АТБ» – це не тільки стабільна зарплата та наявність соцпакета, але й можливість пройти безоплатне навчання, стати фахівцем у своїй сфері та побудувати кар'єру.

Мільйони українських громадян знають «АТБ» як найбільш надійного, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі відвідують понад 4 млн українців, серед яких чимало й жителів Полтави. Компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, географією присутності, кількістю магазинів, обсягом сплачених податків, але й найбільшим роботодавцем. На підприємствах цієї корпорації працевлаштовано більш як 68 тисяч осіб. Це означає, що десятки тисяч українських родин у 24 областях України, включаючи й Полтавську, мають стабільне джерело доходу.

Команда «АТБ» вельми велика, однак вона продовжує зростати. Вибравши стратегію динамічного розвитку, компанія щорічно відкриває приблизно сотню нових супермаркетів, а також проводить модернізацію 50–60 магазинів. Таким чином, у країні створюють до десяти тисяч нових робочих місць. Навіть у 2020-му, який запам'ятався нам пандемією та спадом в економіці, у країні прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ». Зараз у 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів цієї мережі. Були працевлаштовані та почали будувати кар'єру в дружній команді галузевого лідера 5,5 тисяч осіб. Кожен із нас розуміє, наскільки це важливо і для великих міст, і для малих населених пунктів. Безробіття є однією з ключових проблем нашої економіки. Останніми роками через це кваліфіковані фахівці все частіше їдуть працювати за кордон.

Кадрова політика компанії «АТБ» спрямована на системний розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу. Щоб мати в штаті висококласних фахівців: грамотних керівників, продавців, касирів – компанія на початку 2000-х років вирішила навчати кадри своїм коштом. У Дніпрі створили перший учбовий центр «АТБ». Після цього центри підготовки персоналу з'явилися в Києві, Львові й Одесі. Щорічно в них підвищують кваліфікацію й одержують можливість кар'єрного зростання більш ніж чотири тисячі осіб. Ці навчальні заклади є гордістю компанії та забезпечують її якісним кадровим резервом. Цікаво, що понад 85% керівників торговельної мережі «АТБ» свого часу прийшли в компанію на рядові посади. Закінчивши навчання, вони стають фахівцями у своїй сфері та можуть побудувати успішну кар'єру.

Компанія «АТБ» за підсумками року втримала свої позиції в рейтингу кращих роботодавців в українській торгівлі. За даними дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній HeadHunter) саме роботу в «АТБ» здобувачі вакансій, у тому числі й у Полтаві, вважають найбільш привабливою. Причому йдеться як про професіоналів, що мають багатий досвід, так і про тих, хто шукає своє перше робоче місце.

Крім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, що займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування.Саме завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років є лідерами у своїх сегментах бізнесу. Ці компанії безперебійно забезпечують мільйони українців гарантовано свіжими продуктами та якісними товарами першої необхідності. Майже 70 тисяч громадян, серед яких і жителі нашої Полтави, працюють на таких підприємствах, одержуючи конкурентну зарплату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
kjifaxhgsv87iusdf
6 лютого 2021 р., 03:51
Достаточно посмотреть отзывы о данной конторе не говоря о том сколько знакомых там прошло через них.Никакого трудового законодательства. Огромные переработки без выплат и доплат.Куча неадекватов в кадрах .Люди конвеером идут и увольняются.Текучка огромная.АТБ это бичь страны ! Реальная трудовая комисия эту шарагу в один день бы закрыла.
Оголошення
live comments feed...