• Головна
  • Футболіст ФК «Ворскла» задекларував свої доходи
17:25, 10 квітня 2013 р.

Футболіст ФК «Ворскла» задекларував свої доходи

Деклараційна кампанія 2013 року, яка розпочалася з 1 січня, пов’язана з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб вимог Податкового кодексу, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані ними протягом 2012 року.

Суттєвою відмінністю цієї кампанії є обов’язок платників податку – фізичних осіб подавати річну податкову декларацію, якщо протягом 2012 року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) їм у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищувала 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 році – 128 760 грн.), та проводити перерахунок сум податку за ставками 15 (17) % за новими правилами.

У розпал деклараційної кампанії міські податківці завітали до футбольного клубу «Ворскла», де їх з теплотою прийняли господарі. Один із членів команди громадянин Республіки Албанія Арменд Даллку вирішив задекларувати свої доходи, отримані протягом 2012 року. Спілкуючись із податківцями він зазначив: «Я вважаю, що саме медійні люди в першу чергу повинні виконувати обов’язок щодо декларування своїх доходів. Ми як ніхто маємо подавати приклад законослухняності та громадської свідомості.» З допомогою фахівця ДПІ у м. Полтаві Арменд заповнив декларацію та вручив її податківцям.

Шановні мешканці міста Полтави! Закликаємо і Вас виконати свій конституційний обов’язок та вчасно задекларувати доходи. Декларація про майновий стан і доходи громадян подається до податкової інспекції за місцем реєстрації. Громадянам, які проживають у м. Полтаві до 1 травня 2013 року необхідно звернутися до Центру обслуговування платників податків ДПІ у м. Полтаві за адресою вул. Фрунзе, 155 для подання річної декларації про майновий стан і доходи.

Центр обслуговування платників податків приймає декларації про доходи за 2012 рік з понеділка по п’ятницю – з 9:00 до 20:00 год, у суботу – з 9:00 до 16:00 год, неділя – вихідний день.

Крім того, у кабінеті №1 залу №1 Центру знаходиться відділ реєстрації користувачів при ДПС у Полтавській області. Там ви можете безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису та звітуватися через сервіс «Електронний кабінет платника податків», не з'являючись особисто до податкової інспекції.

 

Оголошення
live comments feed...