• Головна
  • В ПНПУ відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Біблійна історія та християнська етика»
16:38, 10 квітня 2013 р.

В ПНПУ відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Біблійна історія та християнська етика»

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, 9 квітня 2013 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Біблійна історія та християнська етика».

З вітальним словом до учасників семінару звернулась секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, яка наголосила на вагомій ролі морального виховання та підкреслила необхідність розробки цілісної програми духовно-морального виховання полтавської молоді.

Участь в роботі семінару взяли близько 100 учасників з 20 регіонів України: вчені, методисти, учителі, духовенство, представники громадських організацій.

Робота семінару відбувалась в форматі пленарних та секційних засідань. Під час роботи семінару в Полтавській гімназії № 6 проведені відкриті уроки провідних учителів курсів духовно-морально спрямування.

Під час роботи семінару на учасників у фойє І-го навчального корпусу педагогічного університету чекала виставка мистецьких творів учнівської та студентської молоді «Духовність – моральна домінанта життя» та православної навчально-методичної літератури.

 

Оголошення
live comments feed...