• Головна
  • Конструкція і комплектація відкатних воріт для самостійного виготовлення
Новини компаній
09:00, 25 лютого 2021 р.

Конструкція і комплектація відкатних воріт для самостійного виготовлення

Новини компаній

Відкатні ворота можна встановити на території частки будинку, промислового або комерційного об'єкту. Їх особливістю є спосіб відкривання стулки - вона рухається вздовж обгороджування (огорожі). Але для фактичної реалізації необхідно скласти схему, вибрати комплектуючі.

Вибір способу відкривання

На першому етапі розробляється механізм відкривання стулки

Стандартний варіант - зробити відкатні ворота консольного типу. Стулка не стикатиметься із землею, немає обмежень по висоті проїзду. У такій конструкції каркас стоїть на двох роликових опорах, які забезпечують його рух. Додатково встановлюють верхній і нижній уловлювач, роликову опору і направляють.

Читайте також: Відкатні ворота своїми руками

Важливим елементом відкатних воріт є фурнітура

Рекомендується вибирати комплекти від одного виробника

Їх особливості полягають в наступному:

  • Максимальна маса (навантаження) може бути до 400 або 800 кг
  • Довжина що направляє стандартна - 5, 6 або 7. Її можна купити окремо, якщо довжина більша.
  • Матеріали виготовлення. Ролики, у тому числі нижній, сталеві. У опорах встановлені закриті 203 підшипники, для масивних стулок можна вибрати 303. Сталь товстостінна, оцинкована.

Окрім комплекту фурнітури для дистанційного відкривання/закривання потрібна автоматика

Вона складається з електроприводу, кінцевих вимикачів, зубчастої рейки. По сигналу від дистанційного або стаціонарного пульта управління походить активація двигуна, стулка наводиться в рух.

Характеристики і комплектація

Базовий критерій для розрахунку відкатних воріт - ширина отвору

Для отримання оптимальної довжини каркаса стулки ширину отвору треба помножити на 1,5. Від підсумкової маси конструкції залежить вибір набору фурнітури і автоматики. Тому каркас має бути решітчастим, поверх нього, із зовнішньої частини, встановлюється обшивка.

Важливо, щоб загальна маса відкатної стулки була мінімальна. Для її виготовлення треба застосовувати спеціальний Т-подібний профіль, труби квадратного перерізу і сталеві куточки. Підсумкова конструкція повинна зберігати форму навіть при сильних зовнішніх діях.

Як обшивку використовують сэндвич-панели, профнастил або набірні матеріали - фільонку (сталеву, алюмінієву), дерев'яний паркан. Вони повинні щільно прилягати до каркаса, що додатково збільшить жорсткість.

Додаткова комплектація для відкатних воріт:

  • Автоматика для вiдкатних ворiт. Установка фотоелементів для зупинки двигуна, якщо в отворі опинилися сторонні предмети. Сигнальні ліхтарі для попередження про відкривання воріт.
  • Безпека - Замки для фіксації стулки.
  • Управління. Купівля додаткових стаціонарних або дистанційних пультів управління. Для збільшення дальності пультів д/у можна придбати підсилювач радіосигналу.

Самостійне проектування відкатних воріт може призвести до появи помилок і неточностей в розрахунку. Вихід - використання стандартної документації. Це і дотримання технології облаштування кожного компонента допоможе зробити по-справжньому надійну конструкцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...