• Головна
  • Українофоби хочуть створити в Полтаві кубло «русскава міра»
14:51, 10 квітня 2013 р.

Українофоби хочуть створити в Полтаві кубло «русскава міра»

Полтавська обласна організація ВО "Свобода" висловлює обурення намаганням провокаторів-українофобів створити в Полтаві центр фонду "Русскій мір". Націоналісти закликають керівництво вищих навчальних закладів міста не піддаватися на провокації та не йти на повідку в україноненависників, аби зберегти національний дух в українському місті.

Нещодавно у пресі з'явилася інформація про те, що у Полтаві відкриється центр державного фонду "Русскій мір". Його мета – популяризація російської мови, культури і підтримка програм вивчення даної іноземної мови. Однак за нібито "добрими" намірами приховується інша суть. Подібні центри проводять українофобську політику, пропагуючи російський імперіалізм, насаджуючи почуття меншовартості українським здобуткам – історії, мові, культурі. Інформація про розвиток нашої держави подається у совєцькому світлі.

Наявність такого центру у самому серці України, у центрі Полтави, нівелювало б звання духовної столиці. Про виховання патріотизму взагалі не йдеться. Розмістити центр, за повідомленням ЗМІ, планували у Полтавському національному технічному університеті імені Ю. Кондратюка.

На подібні заяви відразу відреагували націоналісти. Народний депутат від ВО "Свобода" Олег Сиротюк направив депутатське звернення до адміністрації вишу. Керівництво ПНТУ імені Ю. Кондратюка усі чутки спростувало: приміщення для розміщення центру "Русскава міра" не надавалося, відповідне рішення не ухвалювали, площа під центр державного фонду не виділялася. Націоналісти вважають, що це провокація.

"Ми вважаємо подібні провокації є наругою над честю та гідністю полтавців. У той час, коли українська культура, мова та історія як ніколи потребують підтримки, такі собі фонди "Русскава міра", контрольовані спецслужбами сусідньої держави, намагаються розколоти українське суспільство. Усі розуміють, що українська нація буде сильною тоді, коли буде єдиною", – зазначив народний депутат-свободівець Олег Сиротюк.

Полтавська обласна організація ВО "Свобода" заявляє, що не допустить подібних провокацій у Полтаві і закликає полтавців не піддаватися на безпідставні повідомлення провокаторів.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Свобода»

Оголошення
live comments feed...