• Головна
  • Полтавські підприємці і про інвалідів подумали і про себе не забули
14:31, 10 квітня 2013 р.

Полтавські підприємці і про інвалідів подумали і про себе не забули

Службові особи одного з підприємств міста, де працюють люди з обмеженими можливостями, незаконно витратили понад 400 тис. грн. бюджетних коштів на придбання двох термопластавтоматів.

Як повідомляє прес-служба прокуратури м. Полтави, було встановлено, що службові особи підприємства та Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів уклали між собою договір. Згідно з документом у грудні минулого року відділення Фонду надало підприємству понад 1 млн. грн. фінансової допомоги на придбання обладнання для виробничих потреб, зокрема двох термопластавтоматів для роботи інвалідів. Однак службові особи підприємства придбали ці машини за завищеною ціною, внаслідок чого з державного бюджету незаконно було витрачено понад 400 тис. грн.

Прокуратурою міста Полтави відомості про вчинення зазначеного кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364-1 КК України внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Для проведення досудового розслідування кримінальне провадження направлене в Полтавське міське управління УМВС України в області.

 

Оголошення
live comments feed...