• Головна
  • 38 кременчуцьких студентів тиждень пропрацюють чиновниками
12:07, 10 квітня 2013 р.

38 кременчуцьких студентів тиждень пропрацюють чиновниками

Молоді активісти Кременчука стажуються у райрадах

З 8 по 15 квітня 2013 року у виконкомах Крюківської та Автозаводської районних радах проходить стажування 38 лідерів учнівського та студентського самоврядування з різних навчальних закладів міста. Вік останніх: від 15 до 28 років. Про це повідомила Світлана Пищита, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій.

Під час такого заходу молодь не лише зможе ознайомитися з роботою структурних підрозділів райвиконкому, а й матиме змогу здійснити виїзні екскурсії на об’єкти, які знаходяться на території відповідних районів. За словами Світлани Пищити, уже в перший день перебування у райвиконкомах молоді люди ознайомилася з повноваженнями районної ради та її виконавчого комітету, склали графік роботи на тиждень стажування та детально познайомилися з основними завданнями, що покладені та той чи інший відділ.

Після тижневого стажування активісти створять творчу презентацію власних напрацювань по кожному відділу та управлінню, в яких вони працювали. По закінченні стажування молодь отримає спеціальні сертифікати.

Оголошення
live comments feed...