• Головна
  • До області завозять товари з 55 країн
11:19, 10 квітня 2013 р.

До області завозять товари з 55 країн

Протягом січня – березня цього року товари експортувалися до 70 країн світу.

Основним ринком збуту товарів підприємствами, що здійснюють господарювання в зоні діяльності Полтавської митниці, є Росія – 41,7% від загального обсягу експорту. Збільшився експорт до Словаччини, Білорусі, Туркменістану, Литви, Азербайджану, Польщі, Грузії та Таджикистану, при цьому зменшились обсяги поставок до Австрії, Чехії, Казахстану та Молдови.

Серед основних товарів, що експортувалися з початку року були залізничні вагони, залізорудні котуни, обладнання та механічні пристрої, тютюнові вироби, колеса до автомобілів та с/г техніки, технічний вуглець, електричні машини та обладнання, щебінь гранітний, парафін нафтовий твердий гідроочищений. Спостерігається збільшення експорту олії соняшникової та спреду солодко-вершкового, сирних продуктів.

З початку року імпортні товари надійшли з 55 країн ближнього та дальнього зарубіжжя. На 10% збільшився імпорт товарів з Росії. Спостерігається збільшення імпорту з Німеччини, Швейцарії, Білорусії, Китаю, Японії, Польщі, Франції, Італії та Великобританії, але зменшився імпорт з Казахстану, зі Сполучених Штатів Америки, Південної Кореї та Австрії.

Структура імпорту з початку року наступна: нафтопродукти, обладнання та механічні пристрої, тютюнова сировина, чорні метали, частини залізничних вагонів, сигаретний та обідковий папір, органічні хімічні сполуки, частини до легкових автомобілів. Відмічається збільшення імпорту риби свіжомороженої та насіння соняшника.

 

Оголошення
live comments feed...