• Головна
  • На поточний ремонт полтавських вулиць витратять 12 млн. грн.
10:32, 10 квітня 2013 р.

На поточний ремонт полтавських вулиць витратять 12 млн. грн.

Уже з наступних вихідних у Полтаві комунальники почнуть активно ремонтувати дороги. Про це повідомив міський голова Олександр Мамай:

- Уся дорожня техніка готова стовідсотково, бітум і гранвідсів закуплені, асфальтний завод відремонтований. Цього року на ремонт шляхів виділено уже 33 мільйони гривень, у той час, як минулоріч ця сума становила 18 мільйонів гривень, а позаминулого – 12. Плануємо на 12 мільйонів зробити поточний ремонт вулиць, а на 20-25 мільйонів капітально відремонтувати кілька найбільш потрібних. Насамперед, це вулиця Володарського, що веде до таких важливих соціальних об'єктів як станція швидкої медичної допомоги, обласна лікарня, обласний онкодиспансер. Також капітально відремонтують вулиці Рози Люксембург, Покровську, завершать ремонт другої половини вулиці Енгельса.

Працюватимуть комунальники цілодобово. Наскільки все буде якісно зроблено – згодом скаже громада.

Також цього року за кошти міської влади придбали автоматичну машину для нанесення дорожньої розмітки, вартість якої близько 300 тисяч гривень. Цього року будуть застосовувати й іншу фарбу, більш стійку. Роботи почнуться незабаром. Їх виконуватимуть працівники КП «Міської шляхово-експлуатаційної дільниці».

Оголошення
live comments feed...