• Головна
  • Лікаря-інтерна у Полтаві засудили до 6 років позбавлення волі за збут психотропних речовин
12:00, 28 січня
Надійне джерело

Лікаря-інтерна у Полтаві засудили до 6 років позбавлення волі за збут психотропних речовин

Лікаря-інтерна у Полтаві засудили до 6 років позбавлення волі за збут психотропних речовин

Вироком Октябрського районного суду Полтави від 26 червня 2018 року унаслідок перегляду за нововиявленими обставинами попереднього вироку цього суду лікарю-інтерну станції швидкої медичної допомоги м. Кременчук, засудженому за виготовлення та збут психотропних речовин, змінено кваліфікацію вчинених ним кримінальних правопорушень і призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі та у зв’язку з його відбуттям звільнено з-під варти в залі суду.Про це інформує обласна прокуратура.

Не погоджуючись із вказаним рішенням, прокурори Полтавської місцевої прокуратури оскаржили вирок в апеляційному порядку та довели, що лікар-інтерн, перебуваючи за місцем свого проживання, за допомогою спеціального обладнання шляхом проведення хімічних реакцій виготовив психотропні речовини (амфетамін і метамфетамін), які у подальшому реалізував.

Як результат, ухвалою Полтавського апеляційного суду від 20 січня цього року вирок Октябрського районного суду скасовано, обвинуваченого засуджено за ч. ч. 1, 2 ст. 307; ч. 1 ст. 311; ч. 1 ст. 313 КК України до 6 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна та взято під варту в залі суду.

До відома: ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України – незаконне виготовлення, зберігання, збут психотропних речовин, вчинені повторно;

ч. 1 ст. 311 КК України – придбання, зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин;

ч. 1 ст. 313 КК України – виготовлення і зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин.

Читайте також: СБУ викрила групу злочинців, які продавали наркотики

#прокуратура #слідство #вирок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...