• Головна
  • Керівники підприємства, де працюють інваліди, привласнили 400 тисяч гривень
16:50, 9 квітня 2013 р.

Керівники підприємства, де працюють інваліди, привласнили 400 тисяч гривень

Службові особи підприємства придбали обладнання за завищеною ціною

У Полтаві службові особи одного з підприємств міста, де працюють люди з обмеженими можливостями, незаконно витратили понад 400 тис. грн. бюджетних коштів. Гроші пішли на закупку двох термопластавтоматів.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Полтави, службові особи підприємства та Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів уклали між собою договір. Згідно з документом у грудні минулого року відділення Фонду надало підприємству понад 1 млн. грн. фінансової допомоги на придбання обладнання для виробничих потреб, зокрема двох термопластавтоматів для роботи інвалідів. Однак службові особи підприємства придбали ці машини за завищеною ціною, внаслідок чого з державного бюджету незаконно було витрачено понад 400 тис. грн.

Прокуратура Полтави відомості про вчинення зазначеного кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364-1 КК України внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Для проведення досудового розслідування кримінальне провадження направлене в Полтавське міське управління УМВС України в області.

Оголошення
live comments feed...