• Головна
  • Ще 39-ти пенсіонерам призначино пенсії за особливі заслуги перед Україною
15:16, 9 квітня 2013 р.

Ще 39-ти пенсіонерам призначино пенсії за особливі заслуги перед Україною

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль провів чергове засідання обласної Комісії з питань встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

За участю представників органів Пенсійного фонду області, голови Полтавської обласної організації ветеранів України, директора Державного архіву та представника кадрової служби апарату адміністрації у ході засідання було розглянуто 39 клопотань міських голів та голів райдержадміністрацій про встановлення надбавок громадянам, які звернулися за оформленням даного виду пенсії до органів Пенсійного фонду і мають значні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення у галузі науки, культури, освіти, охорони здоров'я, спорту тощо.

У результаті розгляду всіх необхідних документів дорадчий орган виніс позитивне рішення щодо призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 14-ти багатодітним матерям. Ці жінки одержали відповідні посвідчення та значну грошову підтримку, яка з 35-36 %% від прожиткового мінімуму збільшилася до максимально можливого розміру - на рівні виплат, що одержують герої України, тобто 40%.

Також цього разу на засіданні комісії розглядалися справи 16 осіб, які мають трудові відзнаки. З травня ці люди почнуть одержувати надбавки до пенсій від 20 до 25 відсотків від прожиткового мінімуму.

До списку осіб, яким цього дня були встановлені надбавки, входить депутат районного рівня.

Крім того, за результатами колегіального обговорення 8 вдів учасників Великої Вітчизняної війни теж отримають надбавки до пенсії за бойові нагороди своїх чоловіків у розмірі від 30% до 34% від прожиткового мінімуму.

 

Оголошення
live comments feed...