• Головна
  • На Полтавщині врятували шестеро диких поросят
12:30, 26 січня 2021 р.
Надійне джерело

На Полтавщині врятували шестеро диких поросят

На Полтавщині врятували шестеро диких поросят

Подія сталася у кременчуцькому лісгоспі. Під час обходу ділянок, місцеві єгері знайшли гніздо з маленькими дикими поросятками. Шестеро малюків були дуже слабкими. Розповідає Валерій Василенко, старший єгер державного підприємства «Кременчуцьке лісове господарство»:

«При обході своєї ділянки на території Кременчуцького лісового господарства я знайшов маленьких поросяток без матері. Це справжні дикі поросята. Виявив їх, почувши крик орланів (хижих птахів, - авт.), які кружляли над покинутим гніздом. Поросята були слабенькі, вже підмерзали. Дякувати, що в нас є добрі люди, які зголосились мені їх вигодувати, виростити. А згодом відпустимо в природу на це ж саме місце. Можливо, у самки не було молока. Адже матері поруч не виявили».

Три тижні сироти перебувають під піклуванням працівників Кременчуцького держлісгоспу. Зараз на утриманні 6 поросят: 5 самців і одна самочка. Їх годують із пляшечок молоком за спеціальною схемою. Згодом малечу будуть привчати до твердої їжі. Працівники лісгоспу підозрюють, що мати поросяток могла загинути від хижаків. Коментує Валентин Свириденко, директор державного підприємства «Кременчуцьке лісове господарство»:

« Я вже працюю більше 25 років, та аналогів такого не було. Дійсно врятовано 6 диких кабанчиків, які місяці чотири будуть вигодовуватися єгерем, а потім випустимо в природу. Думаю, вони дадуть потомство і все буде добре. У нас останнім часом у зв’язку із зміною клімату пройшла міграція шакалів. Вони зайшли з боку Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської областей, їх бачать, чують. Шакал - дикий звір. Мисливці добували їх. Тож одна із версій, що вони натрапили на неї (самку кабана, - авт.), вона відводила їх від гнізда. Тож могли чи загнати кудись, чи навіть роздерти. Дуже приємно, що врятували!»

Єгері стверджують, що на території лісгоспу поголів’я диких кабанів мігрує. Їх точної кількості не називають. Взимку доводиться підгодовувати тварин. Щотридня єгері вивозять корм у ліс. На це йде пшениця, кукурудза – до 200 кг зерна за раз. Джерело

Читайте також: Як маленьких поросят врятували з вогню пожежники

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поросята #лісники #лісгосп
Оголошення
live comments feed...