• Головна
  • Полтавські рятувальники 2 доби поспіль відкачували воду під Києвом
14:05, 9 квітня 2013 р.

Полтавські рятувальники 2 доби поспіль відкачували воду під Києвом

Полтавських рятувальників залучили допомагати боротися з повінню своїм українським колегам

Полтавські рятувальники допомагають своїм колегам рятувати Україну від повені. Тому що паводків на Полтавщині не передбачається, представники ДСНС Полтавщини відправилися до Київської області, аби, у разі необхідності, узятися там за роботу. Так само вчинили і 7 інших областей України: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська та Харківська.

Так, на даний момент у київському регіоні знаходиться 28 полтавських рятувальників та 4 одиниці спецтехніки, серед якої — пожежно-насосна станція та рукавний автомобіль. У разі необхідності техніка дістанеться підтопленої території не більше, ніж за 4 години.

У Київській області наші рятувальники працюватимуть, поки у цьому буде потреба. До речі, внаслідок опадів та сніготанення, підйом ґрунтових вод та часткове підтоплення територій відмічається у 63 населених пунктах Київщини.

На даний момент полтавські рятувальники живуть у пожежній частині в місті Ірпінь. Вони вже виїжджали на виклики у смт. Ворзель та село Любимівка. Про це «Полтавщині» розповів Сергій Головчак, старший в аварійно-рятувальному загоні спецпризначення УДСНС України в Полтавській області, який перебуває на даний момент на Київщині. За словами головуючого, нещодавно полтавські рятувальники відкачували воду поблизу міста Ірпінь. Члени особового складу змінювали один одного, так як група боролися з паводком протягом 2 діб поспіль.

За даними прес-служби ДСНС України в Полтавській області, загалом, учора по всій Україні воду на прибудинкових територіях відкачувало 498 рятувальників. Для цього вони використовували 142 одиниці насосного обладнання. Так, за добу рятувальники відкачали 72 тис. 848 куб. м води.

Оголошення
live comments feed...