• Головна
  • У 2013 році на Полтавщині ремонтуватимуть «якісь ДЮСШ»
13:19, 9 квітня 2013 р.

У 2013 році на Полтавщині ремонтуватимуть «якісь ДЮСШ»

Обласна влада запевнила, що в поточному році ремонтуватиме дитячі спортивно-юнацькі школи. Але, які саме, поки що не назвала

Під час прес-конференції в.о. начальника Управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації Ігора Петраша журналісти ЗМІ поцікавилися, чи ремонтуватимуть найближчим часом у нашому регіоні ДЮСШ. Якщо так, то коли і які.

Чиновник відповів: у 2013 році обласна влада точно планує ремонтувати дитячо-юнацькі спортивні школи. Але які конкретно, Ігор Петраш не назвав.

— Безумовно, влада планує ремонт та реконструкцію дитячих спортивно-юнацьких шкіл. Безумовно. У нас є Програма розвитку з питань фізичної культури та спорту, яка була прийнята у 2012 році. Згідно з нею будемо залучати кошти з різних бюджетів. До речі, саме зараз відбувається ремонт ДЮСШ № 1 в районі зупинки П’ята школа.

Як повідомив Ігор Петраш, на початку 2013 року у Полтавській області налічувалося 55 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (з них 3 — спеціалізовані). У цих закладах фізкультурою і спортом займається 16 757 дітей (олімпійськими видами спорту −15 414, неолімпійськими — 1 170).

Навчально-тренувальний процес у спортивних школах здійснюють 577 тренера.

У спортивних школах тренуються і підвищують свою майстерність 404 спортсмени І розряду, 317 кандидатів у майстри спорту України, 57 майстрів спорту України, 11 майстрів спорту України міжнародного класу.

Оголошення
live comments feed...