• Головна
  • На Пирятинщині вшанували земляка, який загинув у Нагорному Карабасі
10:52, 9 квітня 2013 р.

На Пирятинщині вшанували земляка, який загинув у Нагорному Карабасі

Герой Радянського Союзу загинув, захищаючи своїх підлеглих та цивільних

У селі Вікторія Пирятинського району вшанували пам’ять земляка — Героя Радянського Союзу Олега Бабака. Саме цього дня 1991 року, у Нагорному Карабасі, лейтенант внутрішніх військ МВС СРСР, захищаючи життя своїх підлеглих і місцевих жителів, вступив у нерівний бій з озброєними бойовиками і загинув, до кінця виконуючи обов’язок офіцера.

Як повідомили у прес-службі Полтавської облради, у вшануванні пам’яті взяли участь голова районної ради Олексій Нечипоренко, голова районної державної адміністрації Микола Купріян, заступник командувача внутрішніх військ МВС України по роботі з особовим складом генерал-майор Василь Молдавчук, бійці спеціального підрозділу внутрішніх військ, котрі підтримують зв’язки з батьками Олега Бабака, однополчани лейтенанта, товариші по військовому училищу, односельці. Віддати шану Герою приїхали і представники азербайджанських діаспор Дніпропетровська та Полтави, а також представник Посольства Азербайджану в Україні.

На могилі Олега Бабака керівники району висловлювали слова щирої вдячності за мужність і героїзм, за самопожертву заради життя інших. Особливі слова підтримки адресували батькам Олега, які втратили свого єдиного сина.

У лютому цього року один із азербайджанських телеканалів проводив зйомки фільму у селі Вікторія. Це лише перший крок азербайджанців на землі Олега Бабака. За словами представника діаспори Ельдара Тагієва, вони не знали, де поховали Героя і активно вели пошуки. Гості побували у музеї, який створено при школі, і обіцяли допомогти у його переобладнанні та зробити все можливе для увіковічення пам’яті про Олега Бабака у Азербайджані.

Яків Андрійович та Надія Іванівна Бабаки пишаються своїм сином і вдячні людям, які свято шанують його подвиг.

Оголошення
live comments feed...