• Головна
  • Мэр Полтавы признался, что у него нет и не будет недвижимости за границей
09:20, 9 квітня 2013 р.

Мэр Полтавы признался, что у него нет и не будет недвижимости за границей

Александр Мамай считает, что дома в теплых краях «привязуют» к себе и мешают работать

Мэр Полтавы Александр Мамай согласился ответить даже на весьма «экзотические» вопросы наших читателей. Например, о доме на Гавайях. Но, если верить мэру, такая информация — из разряда фантастики.

Уважаемый Александр Фёдорович! Зачем же Вы купили дом на Гаваях, туда так далеко и дорого летать? Ваш партнёр, хотя вы его называете заместитель, уже купил дом на Гаваях или пока собирает деньги? /Бабай/

— Якби я купив будинок на Гавайях, то я купив тоді і літак. Я на Гавайях не був ніколи в житті. І хочу заспокоїти усю полтавську громаду, що ні в мене, ні в моєї сім’ї, ні в родичів, ні в родичів родичів немає нерухомості в інших країнах. І не буде, бо це моя принципова позиція. Чому? Не тому, що я не можу купити там будинок, а тому, що цей будинок прив’язує тебе до себе, туди періодично потрібно навідуватись. Тому я краще скажу, що я патріот свого міста.

Вопрос. Будет ли возвращён центральный рынок в собственность городу, после его незаконного захвата Левцуном и Матковским,  как вы обещали, перед тем как стать мером?

— Один із співвласників цього ринку став народним депутатом. Вищий Господарський суд скасував наше рішення. Справа знову перебуває у суді першої інстанції. Як би я був суддею, то мені б було очевидно, що продаж незаконний. Але це повинен вирішувати суд. У свою чергу я можу тільки обіцяти, що буду й далі боротися за те, щоб повернути цю земельну ділянку у власність територіальної громади.

Оголошення
live comments feed...