• Головна
  • У МЕРА ПОЛТАВИ ПОКИ ЩО НЕМАЄ БАЖАННЯ ПЕРЕОБРАТИСЯ ВДРУГЕ
14:33, 8 квітня 2013 р.

У МЕРА ПОЛТАВИ ПОКИ ЩО НЕМАЄ БАЖАННЯ ПЕРЕОБРАТИСЯ ВДРУГЕ

Олександр Мамай вважає, що його шанси повинна оцінювати громада, але він про це ще не думає

Продовжуючи відповідати на запитання  міський голова Полтави Олександр Мамай розповів про можливі наміри переобратися, а також про колись забуті прес-конференції для ЗМІ.

Планируете ли Вы избираться на второй срок. Если да, то оцените свои шансы. Если нет, то кого бы Вы порекомендовали полтавчанам на должность мэра? /Uncle Ben/

— Що стосується виборів, то, знаєте, є різні шанси: 90 на 10, 50 на 50. Тому на сьогоднішній день в мене немає такого бажання. Це раз. Стосовно шансів, то нехай їх оцінюють полтавці, виборці. У нас є багато соціологічних служб, і якщо їм замовити, то вони з точністю до відсотка розкажуть про мої шанси. На сьогоднішній день я ці служби не залучав, але, якщо буде потрібно, то залучу. Що стосується кандидатури замість мене, то на сьогоднішній день я не маю навіть уявлення, хто це міг би бути.

Чому міський голова не проводить відкритих прес-конференцій для усіх ЗМІ і що змінилося з приходом нового керівника прес-служби. /mulia/

— Із цієї сесії я їх буду проводити. Чому не проводив? Тому що вважаю, що перед виборами майже усі ЗМІ були заангажовані і кожне моє слово перекручували так, як їм хотілося. Слава Богу, виборча кампанія завершилася й тепер я відкритий для ЗМІ, як і раніше.

Оголошення
live comments feed...