• Головна
  • У ПОЛТАВСЬКИХ ЛІКАРНЯХ ВПРОВАДЖУЮТЬ БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКОРИСТАННЯ МЕДИЧНОГО КИСНЮ
14:10, 8 квітня 2013 р.

У ПОЛТАВСЬКИХ ЛІКАРНЯХ ВПРОВАДЖУЮТЬ БЕЗПЕЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКОРИСТАННЯ МЕДИЧНОГО КИСНЮ

Представники різних структур обговорили в Полтаві стан забезпечення киснем лікувально-профілактичних установ області

У Полтаві провели науково-практичний семінар з безпечного використання кисню в лікувально-профілактичних установах. Захід відбувся за ініціативи Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

Під час теоретичної частини семінару учасники обговорили стан забезпечення киснем лікувально-профілактичних установ, заходи попередження травматизму, порядок отримання дозволів Держгірпромнагляду на зберігання і експлуатацію устаткування, що постачає кисень, нові технології у використанні медичного кисню.

Як повідомили у прес-службі Держгірпромнагляду, на сьогоднішній день усі без виключення лікувально-профілактичні заклади нашого регіону, які використовують медичний кисень, забезпечені централізованими системами газопостачання. У минулому році з метою вдосконалення киснезабезпечення лікувально-профілактичних закладів було модернізовано централізовану подачу медичного кисню у 10 лікарнях області. Щоб знизити виробничі ризики під час експлуатації посудин, що працюють під тиском, в лікувально-профілактичних закладах Полтавщини введено в експлуатацію 31 кріогенний циліндр.

Практичну частину семінару провели на базі міського клінічного полового будинку. Там учасникам продемонстрували роботу кисневої підстанції і систему постачання кисню в лікарняні приміщення.

За даними Держгірпромнагляду, у проведенні науково-практичного семінару взяли участь фахівці теруправлінь Держгірпромнагляду у Полтавській, Сумській та Харківській областях, працівники медустанов Полтавщини, представники Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, а також підприємства, що займаються монтажем та обслуговуванням сучасного кисневого устаткування.

 

Оголошення
live comments feed...