• Головна
  • Цього року для кременчуцької молоді також будуть організовані оплачувані громадські роботи
12:07, 8 квітня 2013 р.

Цього року для кременчуцької молоді також будуть організовані оплачувані громадські роботи

У Кременчуці з 1996 року проводяться під час літніх канікул та у вільний від навчання час оплачувані громадські роботи для учнівської та студентської молоді, що фінансуються за рахунок міського бюджету.

Цього року такі роботи також будуть організовані, - саме таке рішення сьогодні ухвалили за засіданні виконавчого комітету міської ради.

Відповідно до Положення про організацію громадських оплачуваних робіт перевага при тимчасовому працевлаштуванні надаватиметься дітям пільгових категорій, в тому числі: дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітям-інвалідам, дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи, тощо.

Представники від учнівської та студентської молоді працюватимуть на громадських роботах за угодами на підприємствах житлово-комунальної сфери, переробної промисловості, сільського господарства, а також на інших підприємствах, в установах і організаціях міста за погодженням з управлінням у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Нагадаємо, що за підсумками 2012 року до громадських оплачуваних робіт було залучено 220 кременчуцьких дітей та підлітків пільгових категорій та 10 безробітних, які здійснювали догляд за дітьми під час проведення громадських оплачуваних робіт. На їх проведення в міському бюджеті було передбачено 329 тис. 791 гривень.

 

Оголошення
live comments feed...