Снігопад у Полтаві: міська рада звітує, полтавці критикують

Снігопад у Полтаві: міська рада звітує, полтавці критикують, Ярослава Фоніна

Сьогодні у Полтаві розпочалася "справжня" зима - зі снігопадом, вітрами і легким морозом. І, як вже традиційно склалося у нашому місті, комунальні служби виявилися не до кінця готовими до такої погоди. 

Легкий сніг розпочався ще опівночі, і протягом ночі з 12 на 13 січня встиг засипати товстим шаром усе місто. 

Як зауважила Полтавська міська рада у своєму повідомленні:

"За дорученням міського голови Полтави Олександра Мамая, починаючи з третьої години ранку у міста працюють у посиленому режимі усі комунальні служби", - вказали також, що задіяли 23 одиниці комунальної техніки та 450 двірників.

Проте зранку результати діяльності виявилися невтішними для полтавців. Про що ті повідомили у коментарях на сторінці 0532.ua y Facebook.

Снігопад у Полтаві: міська рада звітує, полтавці критикують, фото-1 Снігопад у Полтаві: міська рада звітує, полтавці критикують, фото-2 Снігопад у Полтаві: міська рада звітує, полтавці критикують, фото-3 Снігопад у Полтаві: міська рада звітує, полтавці критикують, фото-4

Також ми поспілкувалися з полтавцями, що проживають на околицях міста. Декі з них, наприклад, Червоний Шлях, взагалі лишилися "відрізаними від міста". 

"Живу на Кобищанах, вулиця Довженка. Зранку мав їхати на роботу - дорога нерозчищена взагалі. У результаті, запізнився на роботу, так як авто "сіло" прямо в снігу. І прямо на дорозі. Від'їхати від двору встиг метрів на 20", - повідомив Владислав Романюк. Його "Мазда" не змогла далеко просунутися по нерозчищеній дорозі.

Яяк повідомляє дружина Владислава, прибиральна техніка до їхніх вулиць доїхала близько 10:30. "І добре, що доїхала взагалі", - додає жінка.

Як зауважили у службі оперативного реагування 15-80, полтавці масово почали звертатися зі скрагами на нечищені дороги. Проте сьогодні планують дати раду хоча б першій черзі  - центральним вулицям Полтави. У свою чергу, околиці - третя черга, тож до них масово виїжджати комунальні служби не зможуть. 

Сніг має йти весь день, тому завтра ще більше мікрорайонів, що знаходяться на околицях, можуть не добратися до центру. 

Читайте також:Чи завадив снігопад нормальній роботі автовокзалу Полтава?

сніг полтава заметіль комунальники мер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі