Міністр охорони здоров'я виступив "за" продовження локдауну

Міністр охорони здоров'я виступив "за" продовження локдауну, Ярослава Фоніна

Посилений карантин не варто переривати після 24 січня. 

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов у ефірі «24 каналу».

Також він вказав, що з ним солідарні провідні епідеміологи. Спеціалісти теж наполягають на продовженні нинішніх обмежувальних заходів.

«Я наполягаю на тому. Я, мої радники, провідні епідеміологи нашої країни (наполягають) щодо продовження цього карантину», – заявив Степанов.

Як вважає міністр, під час січневих свят люди масово святкували. Окрім цього, українці відвідували родичів і загалом багато переміщувалися.

«Все це потенційно дуже сильно вплине на зростання кількості інфікованих Covid-19», – сказав Степанов.

Також на епідеміологічну ситуацію в країні вплине сезонне збільшення кількості хворих на грип, тому важливо ліквідувати це зростання. За словами Степанова, грип має схожі з коронавірусом ускладнення.

«Іноді вони потребують лікування в закладах охорони здоров'я. І ми зацікавлені в тому, щоб не було в жодному разі критичного навантаження на медичну систему», – підсумував він.

На противагу міністру, нещодавно головний санлікар Віктор Ляшко заявляв, що згідно з прогнозами Міністерства охорони здоров'я, на осінньо-зимовий період в Україні заплановано лише одне посилення карантину.

Санлікар наголошував, що продовження чи посилення карантину в Україні не передбачається. Проте в разі значного зростання захворюваності додаткові заходи можливі.

Читайте також: Полтавські медзаклади отримали "гуманітарку" від Швейцарії

Локдаун продовження коронавірус МОЗ лікарі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі