Стало відомо, коли почнуться весняні канікули для полтавських школярів

Стало відомо, коли почнуться весняні канікули для полтавських школярів, Алла Широкова

В Управлінні освіти виконкому Полтавської міської ради інформують, що другий семестр для полтавських школярів триватиме з 11 січня по 9 червня 2021 року. Весняні канікули у школярів будуть з 22 по 28 березня.

Нагадаємо, другий семестр для полтавських учнів почався з дистанційного навчання. У подальшому плани навчального процесу корегуватимуть відповідно до епідеміологічної ситуації. Така ж картина у Вищих навчальних закладах.

Крім того, У Полтаві школам для учнів 1-11(12)-х класів та закладам позашкільної освіти рекомендують з 11 по 22 січня (для ліцею №1 – до 23 січня) організувати навчання у дистанційному форматі.

Це пов’язано із запровадженням в Україні локдауну.

В Управлінні освіти виконкому Полтавської міської ради повідомляють, що для учнів 1-4 класів під час 1-го тижня дистанційного навчання (з 11 по 16 січня) варто максимально використовувати асинхронний режим проведення навчальних занять.

Також такий режим радять використати 16 січня (коли припадає робоча субота) для учнів 1-11(12)-х класів усіх закладів загальної середньої освіти, в тому числі спеціальних.

Читайте також: З Нового року у школах України почали діяти нові санітарні норми

школа навчальний процес канікули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі