« Полтавська ОДА готова до конструктивного діалогу" – Олег Синєгубов щодо тарифних протестів

« Полтавська ОДА готова до конструктивного діалогу" – Олег Синєгубов щодо тарифних протестів, Алла Широкова

Голова Полтавської ОДА заявляє про готовність до діалогу з громадами для розв’язання проблемних питань, а не для «критики заради критики». Про це Олег Синєгубов заявив у своєму Telegram-каналі.

Олег Синєгубов нагадав, що стосовно ситуації, яка склалася навколо тарифів на газ, обласна державна адміністрація моніторить ситуацію і ще раніше підготувала низку пропозицій.

« Ми неодноразово зверталися до НКРЕКП, коли тривав процес розроблення відповідних тарифів. І я радий, що нашу позицію врахували. Так, у постановах НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств Полтавщини тарифи були знижені: для ПрАТ «Гадячгаз» – на 7,5%, АТ «Лубнигаз» – на 8%, АТ «Полтавагаз» – на 7% і ПрАТ «Кременчукгаз» – на 9,4%.

Ми й надалі готові чути громади, працювати з ініціативними групами, щоб сформувати позицію і донести її до вищого керівництва держави. Однак тільки в умовах конструктивної роботи й цивілізованих підходів.

Полтавська ОДА готова стати майданчиком для розв'язання цих питань, але не для критики заради критики» - сказано у повідомленні.

Гагадаємо сьогодні у Полтаві знову пройшли "тарифні" протести. 

Мітингарі вмагали зустрічі з головою ОДА та ОР. Перекривали рух транспорту на центральній вулиці міста. 

мітинг тарифи газ Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі