• Головна
  • В ДАІ ПОЛТАВЩИНИ ПОВІДОМИЛИ ЗМІНИ ТЕРМІНІВ ДІЇ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ
17:45, 5 квітня 2013 р.

В ДАІ ПОЛТАВЩИНИ ПОВІДОМИЛИ ЗМІНИ ТЕРМІНІВ ДІЇ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

ДАІ Полтавської області повідомило про нововведення щодо водійських прав

На брифінгу в ДАІ Полтавської області обговорили нововведення до змін у законодавстві щодо термінів дії посвідчення водія, повідомили в прес-службі УМВС Полтавської області. Заступник начальника УДАІ Ігор Палієнко повідомив, що набрала чинності Постанова Кабміну від 13 березня 2013 року про «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують особу чи її спеціальний статус». Цією Постановою були затверджені єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у тому числі й посвідчення водія.

Даною постановою встановлені наступні строки дії для посвідчення водія: — на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В та В1, оформлені і видані після набрання чинності цією постановою — протягом двадцяти років з дати їх видачі, — інших категорій — протягом десяти років із зазначеної дати.

Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку. Документи, видані до набрання чинності постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано. До запровадження і видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

Насамкінець Ігор Палієнко повідомив, що в області буде створено Центри надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів на базі відділів та відділень реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ підпорядкованих УМВС. Робота працівників центру щодо прийому фізичних та юридичних осіб буде проходити в період з вівторка по суботу. Типовий графік роботи працівників центру визначено так: початок робочого дня о 9:00, обідня перерва — з 13:00 до 13:45, кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п’ятницю — о 18:00, у суботу — о 16:45. Напередодні святкових днів — робочий час зменшується на одну годину. Не приймальні дні — неділя, понеділок.

Оголошення
live comments feed...