«Лубнигаз» прохає СБУ перевірити екснардепа Ігоря Мосійчука щодо ймовірної причетності до вибуху на газопровіді

«Лубнигаз» прохає СБУ перевірити екснардепа Ігоря Мосійчука щодо ймовірної причетності до вибуху на газопровіді, Алла Широкова

Як ми вже повідомляли, 9 січня поблизу с. Калайдинці Лубенського району в результаті розгерметизації магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" (діаметром 1400 мм) стався вибух з подальшим смолоскипним горінням.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 292 Кримінального кодексу України «Пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів». Триває слідство.

І ось новий поворот справи. На сторінці АТ «Лубнигаз» у мережі Фейсбук з’явилася публічна заява до Служби безпеки України та поліції. Їх прохають негайно перевірити ймовірну причетність екснардепа Ігоря Мосійчука до вибуху.

Серед аргументів, зокрема, такі:

«АТ «Лубнигаз» просить перевірити І. Мосійчука на причетність до вибуху на магістральному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород 9 січня 2021 року

Мосійчук на своїй сторінці у фейсбук перший повідомив про те, що вибух - спрямована диверсія та звинуватитив свого опонента підприємство «Лубнигаз», яке Мосійчук намагється захопити не перший рік.

Ці брехливі звинувачення пролунали набагато ранiше, нiж власник газопроводу “Укртрансгаз" або ДСНС взагалі проiнформували про сам факт аварiї, не кажучи вже про ї їможливi причини.

Як Мосійчук може стверджувати про диверсію, як причину аварії раніше ДСНС, Укртрансгазу? Що це? Брудний наклеп на опонентів чи може диверсію здійснив він сам?

І.Мосійчук сам має судимість за тероризм, він планував вибух, за що й провів за ґратами більше 3 років. 22 серпня 2011 року в м.Василькові співробітники СБУ вилучили вибуховий пристрій у Ігоря Мосійчука, який зі спільниками планував підірвати пам’ятник Леніну в м. Бориспіль під час демонстрації та готував теракт в Києві на святкування Дня Незалежності. Суд визнав Мосійчука винним та засудив до 6 років позбавлення волі.

«23 серпня слідчим відділом СБУ в Київській області порушено кримінальну справу за фактом підготовки до скоєння терористичного акту по ст.14 і 258 Кримінального кодексу, за публічний заклик до вчинення терористичного акту по ст.258-2 Кримінального кодексу і за незаконне зберігання та виготовлення вибухового пристрою - за ст.263 Кримінального кодексу» - писала тоді прес-служба СБУ.

Другого разу І.Мосійчук був засуджений за злісне хуліганство, (стаття СТ.206 Ч.2 УК 1961 р.), частина друга свідчить про особливу цинічність, жорстокість або використаня холодної зброї під час скоєння злочину.

АТ «Лубнигаз» вперше публічно заявило про спробу рейдерського захоплення з боку групи І.Мосійчука ще 3 липня 2017 року. Ситуація нині повторюється - Мосійчук знову здійснює тиск на «Лубнигаз», як завжди застосовуючи відверту брехню, особисті погрози та масове цькування.

Зважаючи на вищевказане, очивидно, що І.Мосійчук має мотив та відповідний досвід для здійснення диверсії на газопроводі аби звинуватити «Лубнигаз» і врешті-решт захопити підприємство. Він та його спільники мають бути перевіренні відповідними органами на можливу причасність до вибуху.

Просимо розглядати дану інформацію як публічне звернення до Нацполіції, СБУ та органів прокуратури. Також ми готуємо додаткові заяви до цих органів. Зважаючи на колосальний тиск з боку І.Мосійчука та інших осіб з кримінальним минулим, просимо ЗМІ максимально поширити цю інформацію».

Ігор Мусійчук вже дав відповідь на заяву « Лубнигаз».

Цитуємо без купюр:

«Лубнигаз» прохає СБУ перевірити екснардепа Ігоря Мосійчука щодо ймовірної причетності до вибуху на газопровіді, фото-1

Нагадаємо, внаслідок вибуху постраждалих та загиблих немає. Без газопостачання лишилися такі населені пункти: ГРС Куйбишево (Вишневе)

Лазiрки, Новооржицьке, Райозеро, Тарасенкове, Вишневе, Яблуневе, Воронинцi, Черевки, Хорошки, Нове, Загребельне, Тимки, Пилиповичі, Несено-Iржавець, Полуніївка.

Газопостачання усих сіл, які постраждали в наслідок аварії на магістральному газпроводі - буде відновлено у повному обсязі сьогодні протягом дня. Наразі, усі підвідні газопроводи заповнені газом. Тиск в мережі поступово збільшується.

пожежа рятувальники вогонь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі