• Головна
  • НА ПОЛТАВЩИНІ ЗАСІЯЛИ ПЕРШІ 140 ГА ЯРИХ ЗЕРНОВИХ
18:18, 5 квітня 2013 р.

НА ПОЛТАВЩИНІ ЗАСІЯЛИ ПЕРШІ 140 ГА ЯРИХ ЗЕРНОВИХ

У Полтавській області розпочали посівну кампанію

Станом на сьогоднішній день у Полтавській області засіяно перші 140 га ярих ранніх зернових. Роботи почали на аграрних підприємствах Новосанжарського району. Крім того у поле вже вийшли аграрії Карлівського, Кобеляцького, Машівського, Оржицького районів. Про це розповіли у прес-службі Полтавської обласної державної адміністрації.

У вище вказаних районах розпочато роботи по закриттю вологи. Загалом, по області закрито вологу на площі 4076 га та проведено передпосівний обробіток грунту на 800 га. Крім того завершуються роботи з підживлення озимих, які проведено на площі 221 тис.га або 80%.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула зауважив, що цьогорічний організаційний рівень готовності до посівної кампанії за сприятливих погодних умов дозволить сільськогосподарським товаровиробникам оперативно в оптимальні агротехнічні строки та у відповідності до технологічних вимог виконати завдання з посіву ярих культур.

За даними Полтавської ОДА, площа весняного посіву по всіх категоріях господарств становить 1344 тис. га. Із них ранніх зернових та зернобобових культур — 168,0 тис. га, кукурудзи на зерно — 535,3 тис. га, цукрових буряків — 47,1 тис. га, соняшника — 194,8 тис. га, сої — 182,5 тис. га, картоплі та овочів — 92,0 тис. га, кормових культур — 104 тис. га.

Оголошення
live comments feed...