Ремонтні роботи на газопроводі "Уренгой - Помари - Ужгород" тривають

Ремонтні роботи на газопроводі "Уренгой - Помари - Ужгород" тривають, Алла Широкова

Станом на ранок понеділка, 11 січня, ремонтні роботи на ділянці розгерметизації магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" у Лубенському районі Полтавської області, де 9 січня стався вибух, тривають, повідомили в ДСНС.

"Станом на 7.00 11 січня бригадами Лубенського ЛВУМГ тривають роботи з ремонту магістрального газопроводу. Всього до робіт залучено 30 осіб та 6 одиниць техніки", - йдеться в ранковому зведенні на сайті ДСНС у понеділок.

Як повідомлялося, 9 січня о 15.50 у полі, поблизу с. Калайдинці Лубенського району в результаті розгерметизації магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород" (діаметром 1400 мм) стався вибух з подальшим смолоскипним горінням.

О 16.05 перекрито подачу газу до газопроводу. Жертв і постраждалих немає. Через відключення газорозподільної станції в с. Вишневе було припинено газопостачання 17 населених пунктів Лубенського району (близько 3,1 тис. абонентів).

10 січня о 7.38 смолоскипне горіння припинено. Об 11.00 газопостачання всіх 17 населених пунктів відновлено в повному обсязі.

газопровід пожежа рятувальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі