• Головна
  • ПОЛТАВСЬКИМ ШКОЛЯРАМ ЗАПРОПОНУЮТЬ НАВЧАТИСЯ В КИТАЇ
17:17, 5 квітня 2013 р.

ПОЛТАВСЬКИМ ШКОЛЯРАМ ЗАПРОПОНУЮТЬ НАВЧАТИСЯ В КИТАЇ

Міська влада Полтави та китайська делегація обговорили можливість навчання полтавських школярів у вишах Китайської Народної Республіки

Секретар міської ради Оксана Деркач провела зустріч з представниками Китайської Народної Республіки. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міської ради.

Під час розмови, крім домовленостей про співпрацю, сторони обговорили пропозиції, які стосуються освітньої програми. Представники китайських вищих навчальних закладів запропонували директорам полтавських шкіл пільгові та бюджетні умови для вступу школярів з Полтави. Такі вигідні умови стали можливі після підписання двосторонніх угод між Україною та Китаєм.

Педагоги Полтави звернулись до присутніх з пропозицією відкрити мовні курси в нашому місті, які полегшили б навчання молоді. Представники Китаю погодились максимально підтримати педагогів та запропонували організувати оглядову поїздку до вишів як директорам шкіл, так і їх учням.

За підсумками зустрічі, міська влада домовилася з китайськими гостями із Чжецзян про довгострокові партнерські відносини та про наступні кроки в спільних проектах.

Оголошення
live comments feed...