• Головна
  • ДЕПУТАТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ОЛЕГ ГОРБ ПРОІГНОРУВАВ ЗУСТРІЧ ІЗ ВИБОРЦЯМИ
16:42, 5 квітня 2013 р.

ДЕПУТАТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ОЛЕГ ГОРБ ПРОІГНОРУВАВ ЗУСТРІЧ ІЗ ВИБОРЦЯМИ

ЗМІ не змогли потрапити на прийом до депутата Олега Горба

ЗМІ продовжують ряд публікацій про прийоми громадян депутатами Полтавської міської ради. Сьогодні у городян була змога відвідати Олега Горба. Він працює проректором з міжнародних зв’язків Полтавської державної аграрної академії. Входить до складу комісії з питань інноваційного, науково-технічного і екологічного розвитку, природокористування та безпеки життєдіяльності.

Прийшовши на місце прийому — гуртожиток аграрного коледжу ПДАА, що на Сковороди, 18, чекали депутата хвилин 20. Проте ні його, ні його помічників не було.

Про прийом депутата ЗМІ поцікавилися у Олени Дробиш, завідуючої гуртожитку. Жінка зауважила, що, швидше за все, сьогодні Олега Горба не буде. До речі, вахтер зауважив: за останні півроку не бачив депутата жодного разу.

— У нашому коледжі проводили зовнішнє незалежне оцінювання, і студентів відпускали додому, — прокоментувала Олена Дробиш. — Тепер вони відпрацьовують пропущені дні. Так, завтра у нас робоча субота, тому сьогодні працюємо до 17:00. А зазвичай — до 13:00. Можливо, через це прийому депутата і немає. Бо як же ми розділимо один кабінет: мені потрібно приймати батьків і дітей, у нього — своя діяльність.

При цьому ЗМІ запитали у Олени Дробиш, чи попереджував її депутат про те, що буде відсутнім. Поцікавився він: чи є можливість прийняти громадян в іншій кімнаті? На це жінка відповіла: ні депутат, ні його помічник їй не телефонували.

Оголошення
live comments feed...