Полтавська обласна рада виступила проти підвищення тарифів іще до Нового року

Полтавська обласна рада виступила проти підвищення тарифів іще до Нового року, Володимир Паршевлюк

Полтавська обласна рада виступає проти підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення. І цю позицію депутати ради висловили під час сесії 29-го грудня 2020 року, прийнявши звернення до Кабінету Міністрів з вимогою вжити необхідних заходів щодо недопущенням підвищення тарифів на тепло та електроенергію. Про це нагадав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький у дописі на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Очевидно, таким чином Олександр Біленький відповів на заклики скликати позачергову сесію обласної ради та обговорити під час засідання питання тарифів

Також голова ради нагадав, що депутати звернулися до НКРЕКП із наступними вимогами:

• роз’яснити обґрунтованість розрахунків у платіжних документах за транспортування газу;

• назвати причини та підстави розрахунку плати за транспортування газу на основі обсягів споживання газу протягом попереднього газового року;

• а також вжити заходів щодо звільнення від плати за транспортування газу споживачів, що проживають в 10-км зоні від безпосереднього місця видобутку природного газу.

Нагадаємо, 9-го січня під будівлею Полтавської ОДА відбулася акція протесту, під час якої, зокрема, учасники мітингу вимагали скликати позачергову сесію Полтавської обласної ради.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтава обласна рада рішення тарифи сесія газ позиція Біленький Олександр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі