• Головна
  • Олександр Мамай: «Наше завдання виховувати у дітей любов до спорту та культури»
15:44, 5 квітня 2013 р.

Олександр Мамай: «Наше завдання виховувати у дітей любов до спорту та культури»

Ніхто не заперечуватиме, що здоров'я людини – це найбільша цінність. А здоров'я кожної людини – це запорука здоров'я нації.

І тому невипадково в усьому світі 7 квітня відзначається Всесвітній День здоров'я.

В Полтавській гімназії №33 систематично проводиться робота щодо пропаганди здорового способу життя, розповсюдження елементарних знань з гігієни, дбайливого ставлення до свого здоров'я, профілактика шкідливих звичок, попередження важких захворювань. Вчити дітей цінувати життя, більше уваги звертати на те, що позитивно впливає на самопочуття: спорт, режим, вітаміни, правила безпеки життєдіяльності, позитивні емоції, цікаві захоплення, подорожі, раціональне харчування, загартовування, вміння вчасно надати медичну допомогу, - всьому цьому сприяють численні заходи, що проходять у гімназії.

Саме на передодні Всесвітнього Дня здоров'я не виключенням стало і свято «До здоров'я крокуємо разом», в якому взяли участь команди 7-х класів. Відвідав захід і міський голова Олександр Мамай:

- Найближчим часом я планую відвідати усі школи міста. Адже наше завдання згуртовувати дітей, виховувати в них духовність, любов до спорту та культури. Хочу, щоб діти пішли на літні канікули з гарним враженням про школу. Тільки здорова нація – майбутнє нашого міста.

Учасники змагань були поділені на групи: «спортсмени», «художники», «знавці», «артисти», «вболівальники». Жоден учень не залишився осторонь колективної справи. Команди брали участь у веселих естафетах, відповідали на запитання вікторини, презентували та захищали колективні творчі роботи – плакати «Ми – діти планети Здоров'я», демонстрували творчі здібності у спортивно-розважальних номерах самодіяльності. Вболівальники ж, учні і батьки, змагалися у активній підтримці своїх команд.

Спортивно-розважальне свято подарувало учасникам і глядачам гарний настрій, позитивні емоції, зміцнило класні колективи і стало ще одним кроком на шляху до розуміння цінності й значущості здоров'я для людей.

Вітаючи учасників свята, мер міста Олександр Мамай наголосив, що кожен клас став кращим у якомусь окремому змаганні. За його словами, у цій веселій і корисній грі не може бути переможених, бо всі разом ішли до однієї мети - здоров'я. Тож усі без винятку учасники змагань отримали приємний і несподіваний подарунок від Олександра Федоровича – екскурсійну поїздку до Харкова. Діти відвідають циркове шоу, на яке поїдуть вже цієї суботи.

 

Оголошення
live comments feed...