Без сосисок і газировок – чим тепер не годуватимуть дітей у школі

Без сосисок і газировок – чим тепер не годуватимуть дітей у школі, Ярослава Фоніна

1 січня в Україні ввели новий Санітарний регламент для шкіл. Він передбачає зокрема і оновлення харчування школярів.

Тобто з початку року у шкільних їдальнях заборонено годувати дітей сосисками, м’ясними та рибними продуктами, реалізовувати енергетичні та кавові напої.

“Діти – наше майбутнє. Від здоров’я кожної дитини залежить добробут усієї нації. Можливо, це звучить пишномовно, але це правда. Кожен батько та мати хочуть, щоб їхні діти харчувалися здоровою їжею як вдома, так і в школі”, – написала перша леді України Олена Зеленська на своїй сторінці у фейсбук.

Законодавчі норми, що дадуть змогу реформувати систему шкільного харчування, змінили ще у 2020-ому. Тоді ж і затвердили Санітарний регламент. 

“Крім того, у 2020 році вперше було виділено державну субвенцію для шкіл. Вона була використана для закупівлі обладнання й модернізації харчоблоків у 1908 закладах. Нова методологія закупівель та система НАССР зі свого боку допомагають посилити контроль якості та знизити ризик постачання до шкільних їдалень небезпечних і неякісних продуктів. Без цієї роботи впроваджувати зміни у шкільних їдальнях було б неможливо. 2021 рік ми присвятимо оновленню меню у школах”, – зазначила Олена Зеленська.

Читайте також: Більше 200 полтавських учнів взяли участь у першому етапі конкурсу-захисту МАН України

Школа харчування їжа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі