• Головна
  • Правоохоронці Кременчука затримали злодіїв-рецидивістів
15:13, 5 квітня 2013 р.

Правоохоронці Кременчука затримали злодіїв-рецидивістів

Співробітниками Автозаводського райвідділу міліції у мікрорайоні Молодіжному міста Кременчука була затримана група крадіїв – рецидивістів, які «спеціалізувалися» на крадіжках майна.

Об’єктом злочинних посягань злодіїв став мікрорайон Молодіжний, де вони мешкали раніше. І хоча, після повернення з місць позбавлення волі, юнаки оселилися неподалік, у Кременчуцькому районі, коло спільних знайомих привело їх знову до Кременчука. Група, до складу якої входили раніше судимі за аналогічні злочини двоє молодих людей 29-ти та 30-ти років, крали те, що доволі легко здобувалося. Як пояснили затримані, відкрити гараж, у якому був «регільний» замок, або силою гепнути по дверях, щоб ті відкрились – це для них не проблема. Не гребували зловмисники і залишеними на певний час без нагляду мобільними телефонами у навчальних та розважальних закладах.

До рук крадіїв також припали: фотоапарат із супермаркету, пластикові вікна, інструменти та комплектуючі до автомобілів із гаражів, мобільні телефони тощо. Одного разу їм навіть вдалося «поживитися» двома моніторами з офісу місцевого осередку однієї з партійних організацій.

Завдяки міліції більшість крадених речей була повернута власникам. Викрадені монітори, що за 500 гривень вже встигли продати злодії, також були знайдені та приєднані у якості речових доказів до кримінального провадження.

По всім зареєстрованим фактам відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення чи сховище). Наразі старшого чоловіка, як організатора злочинної діяльності, за рішенням суду вже взято під варту. За вчинені кримінальні правопорушення найближчі три – шість років свого життя молодики можуть знову провести за гратами, адже саме таке покарання передбачає санкція статті.

 

Оголошення
live comments feed...