• Головна
  • До Кременчуцької виправної колонії намагалися надіслати майонез із сюрпризом
14:41, 5 квітня 2013 р.

До Кременчуцької виправної колонії намагалися надіслати майонез із сюрпризом

Нещодавно до Кременчуцької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) на ім’я засудженого Т. надійшла посилка.

При догляді речей, що знаходились в посилці у відерці з майонезом було виявлено та вилучено речовину сіро-зеленого кольору рослинного походження приблизною масою 15 грам.

Відомо, що засуджений Т. відбуває покарання за статтею 309, ч.2, 71 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Посилку із цікавим майонезом неодноразово засудженому Т., надіслала його знайома, громадянка Г.

Вилучену речовину направлено на дослідження в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Полтавській області. На даний час проводиться досудове розслідування.

Завдяки пильності та добросовісному виконанню своїх функціональних обов’язків, працівникам установи вдалось попередити потрапляння заборонених предметів до охороняємої зони установи.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

 

Оголошення
live comments feed...