• Головна
  • У мисливських угіддях області виявляють капкани та петлі
13:39, 5 квітня 2013 р.

У мисливських угіддях області виявляють капкани та петлі

Для збереження та відтворення мисливської фауни, потрібен надійний захист тварин та птахів від браконьєрів.

Саме цим і займаються працівники лісової охорони та єгерської служби лісових господарств області. Для цього проводяться постійні патрулювання мисливськими угіддями за допомогою спеціальних рейдових бригад. У 2013 році було проведено 415 рейдів у складі понад 1000 осіб (лісівники, працівники МВС, Мінприроди, іншими користувачами та ін.). У ході перевірок було складено 27 протоколів, з них 16 складно працівниками лісового господарства. До відповідальності притягнуто 31 особу. Зауважимо, що всі порушення виявлені після того, як сезон полювання завершився уже понад 2 місяці тому (у кінці січня).

При перевірці знайдено 4 капкани та 147 петель. Зокрема, у Зіньківському районі виявлено 4-х браконьєрів-петельщиків, які притягнуті до відповідальності.

Нагадуємо, згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення (ст.85, ч.1), порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування – збільшено розмір штрафу для громадян від 102 грн. до 1020 грн., а для посадовців від 510 грн. до 1530 грн.

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає всіх громадян не порушувати природоохоронне законодавство.

Прес-служба
Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства

 

Оголошення
live comments feed...