• Головна
  • Найбільший відсоток злочинів, що скоюються на території Полтавської області становлять крадіжки
13:18, 5 квітня 2013 р.

Найбільший відсоток злочинів, що скоюються на території Полтавської області становлять крадіжки

Це викрадення з квартир, офісів, закладів громадського харчування, магазинів та торгівельних центрів, ломбардів та АЗС.

Протягом двох тижнів міліцією охорони проводиться профілактичне відпрацювання районів області з метою зменшення рівня злочинності. Працівники ДСО, як і дільничні міліціонери, ходять по житлових будинках, зустрічаються з власниками установ, сільськогосподарських підприємств, АЗС, ювелірних крманиць та інших об’єктів підвищеного криміногенного ризику.

З метою зменшення, а також попередження майнових злочинів правоохоронці закликають громадян дотримуватися елементарних заходів безпеки, бути пильними при появі підозрілих осіб чи їхньої надмірної цікавості з приводу чийогось житла або майна.

«Сьогодні ми приділяємо максимум уваги громадянам, пояснюючи, що їхня уважність та обереженість – це запорука збереження цілісності власного житла», – зазначив заступник начальника УДСО при УМВС Полтавщини Михайло Кононенко.

З 1-го по 8-ме квітня відпрацювання здійснюється на території Лубенського підрозділу. Робота з населенням проводитиметься й у Хоролі, Оржиці, Пирятині та Гребінці.

Обов’язково перевірятимуться заклади, що стали об’єктами розбійницьких групових нападів, де скоювалися кримінальні правопорушення та мали місце значні матеріальні втрати. Працівники ДСО також аналізуватимуть, як власники відповідних закладів та установ вживали заходів задля подальшого уникнення протиправних зазіхань на їх цінності та майно.

«Такі заходи підрозділи ДСО Полтавщини проводитимуть постійно, аби попередити майнові злочини та зменшити рівень злочинності, надати відповідні консультації та необхідну правову допомогу людям», - резюмував Михайло Кононенко.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...