• Головна
  • Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручили дружині померлого лікаря Віталія Нетребовського
09:30, 31 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручили дружині померлого лікаря Віталія Нетребовського

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручили дружині померлого лікаря Віталія Нетребовського

Нещодавно Полтава попрощалася з відомим лікарем . Після хвороби на 55 році життя перестало битися серце завідувача неврологічного відділення комунального підприємства "3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" Нетребовського Віталія Анатолійовича. Віталій Анатолійович розпочав шлях у медичній галузі у 19 років і продовжив його до останніх днів життя. У 2015 – 2016 роках виконував свій громадянський обов’язок у безпосередній близькості до зони проведення бойових дій на сході України. А з 2017 року очолив неврологічне відділення комунального підприємства "3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради".

Останні місяці трудової діяльності Віталій Анатолійович самовіддано рятував життя пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою вірусом SARS-CoV-2. Він завжди був готовий простягнути руку допомоги кожному, хто цього потребував.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну і гуманістичну діяльність указом Президента України Нетребовського Віталія Анатолійовича відзначено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 4 грудня цього року. Відзнаку вручив помічник міністра оборони України Андрій Лінніченко дружині Віталія Анатолійовича у приміщенні Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Деталі у сюжеті наших колег з телеканалу «Центральний»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікар #медицина #нагорода
Оголошення
live comments feed...