• Головна
 • Актуальний стан вітчизняного ринку гідравлічних насосів
Новини компаній
10:00, 31 грудня 2020 р.

Актуальний стан вітчизняного ринку гідравлічних насосів

Новини компаній
Актуальний стан вітчизняного ринку гідравлічних насосів, фото-1

Гідронасос — серце гідравлічної системи, він використовується для передачі механічної енергії від двигуна через рух рідини у необхідному напрямку. Українські промислові та комунальні підприємства активно використовують подібне обладнання у своїй професійній діяльності. Ринок гідронасосів доволі насичений. На ньому широко представлена продукція як вітчизняних виробників, так і імпортних брендів. Кожен може підібрати пристрій відповідно специфіки робочих завдань та розміру виділеного бюджету.

Популярні різновиди гідравлічних насосів

Існує доволі багато різновидів гідронасосів. Усі вони працюють за схожими принципами, але мають певні конструктивні особливості та особливості використання. Наприклад, шестеренний насос Г11-11 ідеально підходить для створення постійного за величиною та напрямком робочого потоку рідини. Його використовують разом із станками та стаціонарними машинами для забезпечення їх мастилами. А пластинчастий насос НПлР 20/16 дозволяє регулювати величину середовища, що транспортується. Його придбавають для встановлення на різних промислових установках.

До числа найбільш затребуваних українськими споживачами гідравлічних насосів належать наступні різновиди:

 • шестеренні;
 • поршневі;
 • аксіально-плунжерні;
 • пластинчасті;
 • імпелерні;
 • шнекові.

Назва визначає робочий елемент гідронасоса, який і здійснює прямий вплив на рідину, яка транспортується в системі. Усі пристрої мають відносно компактні розміри, а деякі з них можуть використовуватися навіть без необхідності в електричному живленні. Це знижує вартість робіт, підвищує безпечність та має позитивний економічний ефект на загальний технологічний процес.

Конкуренція між українськими та закордонними виробниками гідронасосів

На українському ринку гідравлічного обладнання присутньо доволі багато учасників. Вітчизняні виробники пропонують продукцію непоганої якості за доступними цінами. Багато з пристроїв виготовлено ще у радянські часи та продаються з консервації. Гідронасоси легко переживають тривале зберігання, тому залишаються готовими до експлуатації на всі 100%. Головне — правильно підібрати обладнання за характеристиками та кліматичним виконанням. Усі гідравлічні пристрої, що виготовляються в Україні, повністю відповідають особливостям нашого температурного режиму.

До ключових переваг імпортних моделей можна віднести:

 • більш широку номенклатуру пристроїв;
 • використання сучасних технологій для виробництва;
 • підвищену надійність та функціональність;
 • тривалий термін ефективної експлуатації.

Гідравлічні насоси мають доволі просту конструкцію, вони рідко виходять зі строю, тому багато споживачів не бачать необхідності у переплаті та віддають перевагу продукції українських заводів. Той же насос Г11-11 недорого коштує і на «відмінно» справляється з робочими задачами. Імпортні аналоги не дадуть вам суттєвого приросту в ефективності, а їхня вартість та витрати на технічне обслуговування будуть значно більшими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...