• Головна
  • Олександр Мамай збрехав, що не обіцяв будувати дельфінарій у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО)
11:05, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Олександр Мамай збрехав, що не обіцяв будувати дельфінарій у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО)

Олександр Мамай збрехав, що не обіцяв будувати дельфінарій у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО)

29 грудня у Полтаві відбулася перша сесії міської ради. Під час засідання Олександр Мамай склав присягу та закликав колег із усіх фракцій до об'єднання заради Полтави. 

Після засідання Олександр Мамай дав першу прес-конференцію для журналістів вже у якості міського голови. Зокрема, відповів на питання щодо будівництва у Полтаві дельфінарію та виділення на це фінансування.

За словами Олександра Мамая, насправді будувати дельфінарій у Полтаві не планували. У передвиборній програмі партії "За майбутнє" цей пункт був, проте потім його прибрали, а друкарі помилися і все ж таки його надрукували. Далі - пряма мова.

- Дельфінарія у Полтаві ніхто будувати не буде. І ніхто і не збирався будувати. Це була помилка у самій програмі. Чому помилка? Тому що коли друкували ці всі пропозиції, то самі друкарі зробили помилку: ми викреслили це, а вони це надрукували. Я не став коментувати це під час передвиборчої кампанії, але ми із вами прекрасно розуміємо, що дешевше буде заплатити за автобуси і звозити дітей до міста Харків, ніж будувати дельфінарій. Тому дельфінарія ніхто будувати у Полтаві не буде - це дуже великі затратні кошти, - пояснив Олександр Мамай.

  Цілком можливо, що друкарі могли помилитися і надрукувати агітки із неузгодженим із партією текстом. Ми навіть готові у це повірити. Але окрім агіток є ще сайт політичної партії "За майбутнє. Полтава". І там навіть сьогодні, 30 грудня, третім пунктом програми стоїть "Відкриття дельфінарію - для змістовного й цікавого дозвілля дітей". Перевірити це можна за посиланням.

Олександр Мамай збрехав, що не обіцяв будувати дельфінарій у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО), фото-1

Із вищенаведеного виходить, що помилилися не тільки друкарі агітаційної продукції, а й упорядники сайту партії "За майбутнє". Або Олександр Мамай просто сказав журналістам неправду і навіть не перейнявся тим, що інформацію можна перевірити.

Нагадаємо, після другого туру виборів ми проводили серед читачів сайту опитування на тему "Чи збудує Олександр Мамай дельфінарій у Полтаві?" Тоді 60 відсотків читачів проголосували за варіант - "Не збудує". І, схоже, були праві.

Олександр Мамай збрехав, що не обіцяв будувати дельфінарій у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО), фото-2

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #дельфінарій #будівництво #Мамай Олександр #спростування #вибори #За майбутнє
Оголошення
live comments feed...