• Головна
  • Переважна кількість ліжок для пацієнтів із COVID-19 забезпечені киснем
13:30, 30 грудня 2020 р.

Переважна кількість ліжок для пацієнтів із COVID-19 забезпечені киснем

Переважна кількість ліжок для пацієнтів із COVID-19 забезпечені киснем

У закладах охорони здоров’я Полтавської області, що визначені для госпіталізації пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19, щодня збільшується кількість кисневих точок. Станом на 28 грудня загальна кількість ліжок у 28 лікарнях становить 2215, 1730 із яких забезпечені киснем.

«Завдяки субвенції, яку область отримала з Фонду боротьби з коронавірусом, вдалося зробити ремонти системи централізованої подачі кисню, реконструкцію киснепроводів, закупити необхідне обладнання, криоциліндри, кисневі концентратори, – розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. – Якщо влітку в медзакладах, визначених для лікування хворих на COVID-19, було лише 218 ліжок із киснем, то зараз їх 1730. Тобто ми виконали вимоги уряду щодо кисневого забезпечення й маємо 86,8 відсотка місць із киснем від загальної кількості ліжок».

Крім того, постійно зростає загальна кількість ліжок, виділених для госпіталізації хворих із тяжким перебігом хвороби COVID-19. У грудні останніми до переліку визначених лікарень додалися Великобагачанська та Чутівська ЦРЛ. Тепер їх у Полтавській області 28.

За даними Департаменту охорони здоров’я, зайнятість ліжок хворими з COVID-19 та пацієнтів із підозрою становить 36,3%. Місця з киснем зайняті ще менше – 26,3%.

Читайте також: В ПОКЛ імені Скліфосовського відкрили реконструйовані діагностичне та рентгенологічне відділення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарні #медицина #кисень
Оголошення
live comments feed...