• Головна
  • Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави
08:30, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави

Журналісти 0532.ua сьогодні отримали інформацію щодо тих, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави. Звісно, зробити він це може лише після відповідного затвердження на сесії, тому поки що кандидати на посади заступників будуть працювати на громадських засадах у якості радників.

Радником міського голови з питань в галузі бюджету, містобудування та архітектури, капітального будівництва, земельних ресурсів, майна комунальної власності міста - Валерія Пархоменка. Нагадаємо, Валерій Пархоменко обраний депутатом міської ради від партії "За майбутнє".

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави, фото-3

Валерій Пархоменко (у центрі) під час першої сесії міської ради

Радником міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства, міського пасажирського і комунального транспорту, зв'язку, організації роботищодо благоустрою міста - Оксану Деркач. Нагадаємо, Оксана Деркач під час двох каденцій Олександра Мамая на посаді міського голови працювала секретарем міської ради.

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави, фото-4

Радником міського голови з економічних питань та питань соціального розвитку, надання адміністративних послуг, встановлення тарифів на житлово-комунальні транспортні послуги, розвитку підприємницької діяльності - Ольгу Борисенко. Нагадаємо, Ольга Борисенко вже працювала заступником Олександра Мамая.

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави, фото-5

Радником міського голови з питань галузей освіти, охорони здоров'я та соціального захисту, організації медичної допомоги, дотримання правил санітарної охорони на території міста, використання бюджетних коштів, що виділяються для фінансування сфери освіти, охорони здоров'я, соціального захисту населення - Світлана Тарашевська. Вона також раніше вже працювала заступником Олександра Мамая.

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави, фото-6

Радником міського голови з питань організаційного та матеріально-технічного забезпечення діяльності виконавчого комітету Полтавської міської ради, планування роботи, ведення бухгалтерського обліку та звітності, архівної справи, організації та проведення заходів з нагоди державних та міських свят - Наталію Сук. І це третя із перелічених кандидатів, яка вже працювала заступницею Олександра Мамая.

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави, фото-7

Звісно, усіх цих потенційних заступників іще мають затвердити на сесії Полтавської міської ради. Проте перелік тих, на кого робитиме ставку Олександр Мамай - вже відомий.

Хоча після засідання Олександр Мамай запевнив журналістів, що у нього поки що немає кандидатур на посаду заступників та секретаря ради.

Стало відомо, кого Олександр Мамай планує призначити заступниками міського голови Полтави, фото-8

Нагадаємо, учора таки відбулася перша сесія Полтавської міської ради, під час якої Олександр Мамай склав присягу.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #заступники #призначення #кандидатури #Мамай Олександр #Деркач Оксана #Пархоменко Валерій
Оголошення
live comments feed...