• Головна
  • На Полтавщині злодій зазіхнув на чужий мед
12:43, 4 квітня 2013 р.

На Полтавщині злодій зазіхнув на чужий мед

Мед, напевно, відноситься до найперших ласощів, які взагалі спробувала людина. Його добували багато народів, і тому ще в давньому світі крадіжка вуликів вважалась одним із найтяжчих злочинів.

Зараз пасіка, як і багато років тому, річ складна та недешева, і про це, напевно добре знали двоє зловмисників, які зазіхнули на «чужий мед».

Так, нещодавно, до Хорольського райвідділу міліції звернувся 49-річний мешканець міста Хорола. Чоловік повідомив, що з подвір’я його дачного господарства, яке знаходиться в сусідньому селі, викрали вулики з бджолами. Загальна сума збитків господарю становила приблизно 5000 гривень.

На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група і вже незабаром правоохоронцями було встановлено, що «загребущі руки» належать 36-річному чоловіку та його молодшому19-річному безробітному спільникові. Обоє є мешканцями цього села. Звичайно, крадіжка вуликів викликає здивування, адже хто знає, що робити і куди збувати присвоєне збиралися чоловіки?! В будь-якому випадку відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка) і може загрожувати покаранням у вигляді позбавлення волі до 5 років.

 

Оголошення
live comments feed...